חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

הורים ממליצים

לקוחות ממליצים - תמונה ראשית

הבנות שלי הסטודנטיות מעידות שריכוזית עוזר להן מאוד, בעיקר בתקופות הלחוצות של המבחנים ובזכותו הן מקבלות ציונים יותר גבוהים.
(מירי, 22.1.22)

מלווה את הבן שלי כבר 3 שנים מברכת שגיליתי את המוצר. מבחינתי כל מבחן לא מתחיל בלי הריכוזית היום, גם כשהבן ב-י״ב.
(סוסן, 20.1.22)

המוצר שלכם ׳ריכוזית תוסף תזונה לתלמידים וסטודנטים׳ עזר ועוזר לי עד היום לנהל אורח חיים יותר שפוי במרוץ החיים, שנהיה קשה יותר בשנתיים האחרונות עם הופעת הקורונה. משמח אותי שהחומרים בו טבעים ולא מזיקים ואני מסתייע בו לאורח חיים רגוע ושליו יותר.
(ליאור, 29.1.22)

אין ספק שזה אחד הדברים הטובים. ביקשו ממני להביא לילד ריטלין קיבלתי המלצות על ריכוזית והיום פלאים - שיפור משמעותי בילד ובהתנהלות שלו בבית הספר.
(לינוי, 20.1.22)

ילד בן 7 אובחן עם קשב וריכוז כבר מגיל 5 (הגיל המוקדם לאבחון). ילד מקסים שכל כך רוצה ללמוד אך לא יודע מה זה לשבת וכל דבר פועל תוך כדי תזוזה גופנית בלתי פוסקת. המוצר ריכוזית הסגול הצליח לעזור לבן שלי מכל מה שניסיתי לתת לו!
(אושרת, 27.1.22)

חייבת לספר שהבן שלי נכנס למסגרת חדשה ואתמול הגיע אליו חבר. כשהחבר ראה את הבקבוק ריכוזית על השיש קפץ משמחה ואמר איזה כיף שליו אנחנו לוקחים אותו דבר. נכון זה עוזר לך? ואז הם נכנסו לשיח וסיפרו שהם מרגישים רגועים ומרוכזים.
תנסו, זה מדהים! ניסיתי הכל לבן שלי וגם תקופה לקח ריטלין. ריכוזית עשתה לנו פלא כמו קסם, בחיי שאפילו אני לא מאמינה, ברוך ויתברך ממציא הריכוזית!
אין מאושרת ממני בחיי. הילד שלי יושב בכיתה 8 שעות כל יום חוזר מצטיין והמורה מדווחת על ריכוז מיוחד.אתם לא מבינים איזה אושר עילאי לראות את הילד כשיש לו נחת בנפש והכל הולך טוב.
שוב תודה.
(צביה, 4.9.17)

...המחיר שתשלמי שווה את השינוי, לא תתחרטי. אצל הילדה שלי זה עשה פלאים. היתרון הגדול של ריכוזית שבעצם זה לא תרופה כימית, הכל תוסף תזונה.
(לילך, 28.8.17)

אני נורית, אמא לילד מדהים.ברגע שהוא התחיל לקחת את ריכוזית לקטנטנים העולם השתנה. ברגע שאני התחלתי לקחת, הבנתי מה זה ריכוזית. זה מפקס, גורם לשקט, שלווה, ארגון והכי חשוב - זה צמחי!
תודה ריכוזית.
(נורית, 30.7.17)

בני בן 6 ועם בעיות רגשיות והיפראקטיביות. טרם אובחן כי גילו צעיר, אבל החלטתי לנצל את זמן החופש הגדול לנסות דבר טבעי למצבו, כי אני נגד חומרים רעילים והכנסתם לגוף הילדים שלנו.
רכשתי את ריכוזית H וכבר כשבועיים ויותר מקפידה ונותנת לו בסירופ. הדבר מחולל פלאים ומשפיע לטובה! הילד רגוע יותר, קשוב ואף מבקש להכין חוברות של ביה"ס.
מודה לכם על המהפך שנעשה עם ילדי בזכות ריכוזית - ממליצה בחום!
(אדמית, 25.7.17)

היי, רוצה להמליץ על ריכוזית לילדים! הילד שלי בן ה-6 מאובחן בבעיות קשב וריכוז כולם כרגיל ממליצים על רטלין ואנחנו מאוד נגד. מצאנו תחליף מעולה ששמו ריכוזית סירופ מהטבע, עוזר מאוד רואים שינוי משמעותי תוך זמן קצר ואני רגועה כי אני יודעת שזה עושה טוב לילדי ללא שום נזק. אין לו שום תופעות לוואי!
ממליצה בחום.
(אנה, 09.5.17)

בני בן ה-12 התקשה להתרכז בלימודים. ניסינו ריטלין אבל זה הפך אותו לאפטי מדי והוא לא היה מבין מה רוצים ממנו. לאחר ששמעתי על ריכוזית מייד הלכתי לקנות והוא לוקח כדור פעמיים ביום. לאחר שלושה שבועות שאלתי אותו אם יש שינוי והוא ענה שהוא מרגיש שינוי גדול ופתאום מבין מה המורה מבקשת ממנו, וגם כתב היד השתפר מאוד. שאלתי את המורה וגם היא אישרה שהוא התחיל להשתתף בכיתה.
אני ממליצה בחום על ריכוזית כדורים כי זה באמת מוצר טוב וגם טבעי. שמחה שהכרתי אתכם.
(חגית, 2.3.17)

רציתי להודות לכם עם הסיפור היפה שלנו.
הבת שלי בכיתה ט' התחילה לקחת כמוסות L לפני 3-4 שבועות ולא סיפרנו למורות שלה. לפני כמה ימים, קיבלתי את ההודעה הזאת מהמורה שלה: "להורים של רינה שלום! רציתי לעדכן שרינה למדה השבוע ממש יפה ! נכחה בזמן בשיעורים, סיכמה, הקשיבה ושאלה שאלות יפות. מעריכה מאוד את ההשקעה שלה, יהי רצון שיהיה לכם תמיד נחת ממנה!"
(אורלי, 19.2.17)

חייבת להמליץ בחום. ביתי נוטלת ריכוזית כבר כמה שנים טובות והיום כבר בת 20, כבר לומדת בטכני ח'א והיא תלמידה מצטיינת בהנדסה טכנית. היא מתקדמת כל הזמן עם ריכוזית לפי השנים והלימודים, וכמובן תודה על ההנחה בשובר כי במחיר מלא באופן קבוע, זה קצת יקר...
ממליצה בחום וחשוב להתמיד.
(רינת, 12.2.17)

מאז שהבן שלי נכנס לגן הילדים הבחנו שההתנהגות שלו מעט נמרצת יתר על המידה משל שאר הילדים בגן. הוא נטה להתנועע בזמן ריכוז ולא היה מצליח לזכור את מה שהגננת סיפרה ולימדה. התנהגותו הייתה נמרצת ואגרסיבית, דבר שהקשה עליו בחברת ילדים. לפני כיתה א התלבטנו מה ניתן לעשות ואיך לעזור לילד כדי שיצליח בלימודים. ניסינו חוגים כמו רכיבה על סוסים וג׳ודו, אבל כל זה לא באמת עזר לפתרון הבעיה. בכיתה הוא לא היה מרוכז בחומר הנלמד ואף הפריע למהלך השיעור. כשהרופא המליץ לנו על ריטלין, סירבנו בכל תוקף לתת לילד קטן סמים שכאלו והתחלנו לחפש אלטרנטיבות אחרות. נתקלנו בפוסט של ריכוזית, קראנו מחקרים על פיתוח התרופה והמלצות, והחלטנו לנסות את ריכוזית H.
את ריכוזית רכשנו בחופשת הפסח, ככה שכשהילד יחזור מהחופשה ההשפעה שלוקחת 3 שבועות לגוף להתרגל תתחיל לעבוד. מאז הריכוזית הילד בהרבה יותר מרוכז, ההתנהגות שלו מתונה וסבלנית. הוא מסודר הן מבחינת סדר יום והרגלים, והן מבחינת סדר במחברות וספרי הלימוד, וכן סביבת הלמידה שלו. אם פעם היה נתקף בהתפרצות זעם וכעס בלתי נשלטת מאז הריכוזית H תופעה זו נעלמה לחלוטין ממנו. המורים רק משבחים את ההתקדמות שלו ואת השינוי שחל בו. הציונים שלו גורמים לנו גאווה וההתנהגות שלו מסבה לנו ולסובבנו הרבה נחת. בחברה הוא מקובל מאוד ואהוד מאוד על חבריו.
ריכוזית נמצאת בכל הפארמים השונים ניתן למצוא אותה בקלות, דבר שמקל עלינו אם שכחנו לקנות ונזכרנו ברגע האחרון.
(זימרית, 17.1.17)

יש לי בן שהוא היום בן שש. בגיל חמש הוא אובחן כהיפר ואמרו לנו להתחיל עם ריטלין סירבתי בכל תוקף והתחלתי לחפש תחליף. התחלנו לתת לו אומגה 3 ואז הבחנו בפרסום שלכם על הריכוזית ועל הדברים שריכוזית עושה, והחלטתי לתת לו ריכוזית H וההצלחה מדהימה שחבל על הזמן, שיפור משמעותי ברמות. בבית הספר המחנכת רואה שיפור מדהים וגם בבית, אז כל מה שנשאר להגיד זה תודה.
(סוזי, 16.1.17)

שלום, 
קודם כל אני חייבת לציין שלפי מה אנחנו רואים יש שינוי לטובה!
יש לי ילד בן 6.5 שעלה השנה לכיתה א. מתחילת השנה קיבלתי תלונות אין סופיות מהמורים, התלמידים, הורי התלמידים והמנהלת. לאחר פנייה לנוירולוג וביצוע אבחון עם כדור ריטלין (חד פעמי), בדיקת האבחון הראתה שחלה ירידה ברמת הקשב של הילד וזה לא מתאים לו. כאן הבנתי שכדאי שאנסה תרופה אחרת עם דגש על טבעית ולשמחתי הגעתי לריכוזית. בחודש הראשון לטיפול לא ראיתי שיפור, אך לאחר 3 שבועות נוספים ראינו שיפור בלתי יאמן הן בהתנהגות והן ברמת הקשב בכיתה.
היום, אנחנו בחודש השלישי לטיפול וזה בלתי יאמן. כל התלונות פסקו ולא רק, אלא אפילו מקבלת על הילד פידבקים חיוביים. הוא יושב בכיתה, מקשיב ועוד נפלא. ילדים מזמינים אותו להתארח בבתיהם אחר הצהריים. אני כל כך שמחה שהתחלתי את הטיפול ולמען האמת בתחילה הייתי מאוד סקפטית. הטיפול פשוט שינה לנו את החיים גם בבית וגם בחוץ, סוף כל סוף מקבלת תגובות חיוביות על הילד והוא באמת מיוחד!
(דנה, 12.1.17)

ראשית ברצוני לציין שריכוזית זה המוצר ב-ה׳ הידיעה.
הבן שלי היום בכיתה ט'. הוא אובחן עם בעיית קשב וריכוז, ומכיתה ב ועד היום ברוך השם רק עולה ועולה. הוא תלמיד עם ציונים של 90-100בכל המקצועות ואת היסודי הוא סיים כמצטיין ברוב המקצועות.
כאן המקום לפרגן ולהמליץ בחום.לכל מי שאני שומעת שהמליצו לו על ריטליןאני תמיד ממליצהלהתחיל קודם עם ריכוזית. מבחינתי זה מוצר פלא, פשוט כך.
בחופש הגדול אני לא נותנת לו ואז בהחלט רואים את ההבדלים ללא ספק.
(דלית, 11.1.17)

שמי סמדר, אמא ל-4 ילדים. הגדולה שלי בת 7, כיתה ב. בתחילת כיתה א היא לא הצליחה ללמוד ולשבת היא פשוט כל הזמן הסתובבה לא רגועהץ הרופא המליץ שהילדה תשתה סירופ ריכוזית כי אני כאמא לא מסוגלת שהילדה שלי תקבל רטלין בשום פנים ואופן. הסכמתי לריכוזית כי אני נותנת את המינון ואני רואה תוצאות מצוינות. הילדה יושבת ולומדת לבד ועושה הכול מסודר ואני מאוד מרוצה מסירופ ריכוזית.
(סמדר, 9.1.17)

בני בן ה-6 לומד היום בכיתה א. עוד מתקופת הגן הגננת ציינה לא פעם כמה הוא ילד תנועתי ומתקשה לשבת לאורך זמן.הסייעת התלוננה בתדירות על כמה קשה לה להקריא סיפור שהוא לא ישוב כמו שאר ילדי הגן.
כיתה א החלה ומדי יום מחברת קשר התמלאה במכתבים לא טובים:הוא יוצא מהכיתה על דעת עצמו ולא חוזר, שם רגליים על השולחן, קם מהכיסא, מפריע לחברים, לא קשוב למורה ועוד.מדי יום היה נכנס הביתה עם פנים נפולות כיידע שנהיה מאוד מאוכזבים מההתנהגות שלו. כמובן שזה עורר בנו תסכול עצום. המורה המליצה לגשת לאבחון כדי לעזור לו, כי ממש קשה לה ללמד. מילאנו טפסים להגשה לאבחון אך יד אלוהים כנראה נגעה בדבר ובאותו היום שבו הייתי צריכה להגיש את הטפסים, קראתי על ריכוזית בפייסבוק. גם חברה בעבר המליצה שזה מאוד עזר לבן שלה, אבל לא ייחסתי לזה חשיבות. אבל, כשקראתי תגובות הורים על השפעת הריכוזית על ילדיהם החלטתי לנסות לתת לילד, מה כבר יקרה?
לאחר שימוש יומיומי בריכוזית, הילד מרוכז יותר קשוב יותר והפלא ופלא, מקבל מכתבים טובים ואפילו עלה לכוכב שבוע ופדבקים חיוביים מהמורה.
עם הזמן, ניכר שיפור משמעותי בלימודים בבית הספר, בשיעורי הבית ובהתנהגות שלו. הילד חיובי ומאושר,אומנם עדיין תנועתי אבל פחות מהעבר.הוא ילד אז אנחנו לא דורשים ממנו להפסיק להתנועע, אבל נעזור לו ונקל עליו בקשיי הלמידה. ממליצה מאוד על ריכוזית!
(ורד, 03.01.17)

שלום לכולם,
שמי מ׳ ואני מבקשת לשתף אתכם בניסיון שלי או יותר נכון של ילדי. בכיתה ד׳ קראו לי היועצת והמחנכת של בני הבכור, שהיה תלמיד מצוין. המבחנים היו עם ציונים גבוהים, אבל הילד היה חולם בשיעור, היו לו התקפי זעם על כל שטות, חוסר ארגון וחוסר שקט. הוא לא היה ילד מופרע ,אבל ניכר שהוא היה כמו רכבת שדהרה בראש והרעש הפריע לו. עשיתי לו אבחון ונוירולוג קבע שהוא סובל מהפרעת קשב וריכוז ואף הציע רטלין, אבל בעלי, במזל, הביע התנגדות נחרצת ואני הסכמתי - מה פתאום שיתן לבני רטלין שהוא למעשה סם. זה אולי יעזור למורה אבל לבני עלול להזיק.
בוקר אחד שמתי את בני בכיתה והמורה נתנה לי משוב קשה. אני זוכרת שבכיתי המון, התייעצתי עם המון חברות ויום אחד בפייסבוק פרסמו את המוצר המופלא הזה. החלטנו לתת לו, הקפדנו כפי שצריך ואחרי כשבועיים וחצי המורה אומרת לי, ״תגידי, ננתם לו ריטלין? כל הכיתה געשה ורעשה השבוע כי הוא היה פשוט מושלם״. אז סיפרתי לה על המוצר הזה, שבעיניי הרווחתי ילד מאושר ובריא ואני יכולה לומר שגם היום הוא לוקח ריכוזית כשהוא לפני בחינות הבגרות ולפני שיעורי ומבחן הנהיגה, שגם אותו עבר בהצלחה והוציא רישיון.
אני ממליצה בחום על המוצר שכולו מהטבע ואמין אז אל תהססו לנסות. בטוחה שאתם תיראו תוצאות אם תקפידו על ההנחיות. תודה והמון הצלחה והוקרה.
(מ', 01.01.17)

אין עליכם, תותחים!
חבל שלא ידעתי על ריכוזית מקודם, כי המון כסף בזבזתי על ילדיי על מנת שיהיו מרוכזים בלימודים וללא תועלת. היום, כבר מחודש ספטמבר אני נותנתלילדייריכוזית כמוסות ואין לי מילים.
ריכוזית שינתה את חיי ילדיי לטובה, הם שמחים, מאוד טוב להם ורואים את השינויים המשמעותיים.
הבן שלי היה אפס - לא ריכוז ולא קשב. היום יש שיעורי בית, נהנים מכל רגע וציונים טובים, וגם אחותו, שבעבר כל פעם הייתי שואלת אותה אם יש שיעורי בית הייתה עונה לי, ״לא״, היום מהמדרגות כבר אומרת, ״יש לנו שיעורי בית בעברית, בחשבון ובאנגלית״.
אני גאה על שהגעתי לקסם שנקרא ריכוזית.
(אנין, 23.11.16)

התחלתי לתת לבני בן ה-11 ריכוזית בסירופ. כעבור כחודש ראינו שיפור משמעותי! הכתב נהיה קריא, שיעורי הבית הפכו קלים והחזרה למבחנים נעשתה באווירה נינוחה ונעימה.ממליצה בחום!
( מלי, 07.11.16)

בני בן ה-7 נוטל תרופות מזה שנה, אובחן כ-ADHA וניסינו את כל סוגי הכדורים הקיימים. כל הכדורים גרמו לו לתופעות לוואי מאוד מאד חמורות ובעיקר דיכוי חריף בתיאבון. הילד לא היה אוכל במשך כל היום כלום, כולו רזה, חלש, עצבני, בוכה וצורח.התופעה הזאת בלתי נסבלת ואני כל יום הייתי בחרדות בגלל זה, בוכה על הילד שלי. לא הייתי מעוניינת יותר לתת לו את הכדורים בשום אופן וחיפשתי מענה לבעיה הקשה הזאת. ואז גיליתי את מוצר ריכוזית בכמוסות בסופר פארם ורכשתי כדי לנסות לראות מה זה והאם זה יעזור לילד שלי.
אני עדיין בהלם מהתוצאה ומתרגשת כל יום. הילד שלי פשוט הפך לילד שמח וחיוני בלימודים, מצליח ואני לא שומעת תלונות עליו. מבחינת תיאבון, הוא אוכל ממש טוב את כל הארוחות שזה מדהים, הבכי והעצבים והצרחות שהיו כל יום נעלמו.
אני עדיין לא מעכלת שהילד שלי הולך לבית ספר עם ריכוזית במקום הכדור הארור שהיה לוקח.אני מרגישה ממש בחלום, כי לא חשבתי שאני אצליח לגמור עם סיפור הריטלין ואני נרגשת לומר שהמוצר הנפלא הזה שינה לי את כל החיים. אני הולכת כל יום בשמחה לעבודה בהרגשה שהילד שלי נוטל מוצר טבעי ובריא, שעושה לו כל כך טוב. אני ממש ממליצה בחום על המוצר ומפרסמת בכל דרך אפשרית, כדי שאנשים ידעו שיש דרך אחרת לעשות טוב במקום להרעיל את ילדינו היקרים.
(ליאן, 02.11.16)

בני בן 12 וחצי, שותה ריכוזית מאז חודש יולי האחרון. הוא מדווח על יכולת טובה יותר להתרכז, הציונים שלו במבחנים גבוהים בהרבה, אני רואה עלייה במוטיבציה ללימודים, המעבר לחטיבה היה נינוח והילד זוכר ומפוקס יותר מבעבר!
ממש כיף. אני בוכה על שש שנים שלא ניסינו את ריכוזית.
(ענת, 08.10.16)

אני אם לילד בן 7 שסובל מאוטיזם והוא בתפקוד גבוה. במהלך שהותו בגן בשנה שעברה, הגננת זרקה לי באוויר ואמרה בזהירות רבה שאולי יהונתן יצטרך חצי ריטלין להפרעת קשב.עכשיו אעשה סדר - הוא לא מאובחן כ-ADHD/ADD, אבל כן יש לו הפרעה בגלל הלקות האוטיסטית. כששמעתי את זה ממנה, מאוד חששתי והזדעזעתי, ואמרתי שהוא לא יקבל שום כדור.
כל מיני פרסומים בפייסבוק סיקרנו אותי לגבי ריכוזית ואמרתי לעצמי שאני אנסה, כי לפחות זה טבעי וגם תוסף תזונה. זה עבד כבר אחרי שבועיים. התמדתי בזמנים שבהם צריך לתת את ריכוזית וכל כך היה כיף לתת לו כי הוא תבניתי, ושתה בלי שום בעיה בלי תוספת פטל וללא שתייה, נקי! ומיד אחר כך חצי כוס מים.
היום הוא בכיתה א כבר חודש, המרפאה בעיסוק שהייתה בשנה שעברה אמרה לי, ״איך הוא גדל והשתנה ותכלס עברו בסך הכל חודשיים משנה שעברה״. באמת זה משקה פלא ולא תוסף תזונה. אני מאוד מרוצה ואשמח להמליץ על מוצר זה.
ולגבי המחיר, זה סביר. שווה לתת! יש לי ילד חדש.
(שרונה, 27.09.16)

הבן שלי היום בן 16. עבר אבחון בכיתה ג׳ יש לו קשב וריכוז וכמובן ההמלצה היתה לתת לו ריטלין במשך שנתיים התנגדתי, שהיה בכיתה ה׳ צוות ביה״ס ביקש שננסה לתת וכך היה הוא לקח ריטלין במשך חצי שנה, זה לא עשה לו טוב וגם לנו ההורים הרגיש שזה לא נכון לו, ואז קראתי על התוסף תזונה של ריכוזית והתחלנו לתת לו וזה עשה פלאים קיבלנו ילד רגוע מרוכז ילד אחר לגמרי... ומאז אנחנו משמשים רק בריכוזית הוא לוקח כל בוקר כפית מהולה במיץ תפוחים גם בשבתות וחופשים.
לפני שבועיים הגיע לידיעתי שריכוזיות יצאה גם בקפסולות ומיד הזמנתי ...
אנחנו ממליצים מאוד על המוצר
היום הוא בכיתה י׳ ומתחיל בגרויות ואני רגועה.
שווה ביותר
(עינת אמא של אור, 20.09.16)

לבתי בת ה-16 יש בעיות קשב וריכוז. לאחר שעלינו על הבעיה היתה לי התלבטות האם לתת לה ריטלין לאחר הניסיון עם הבן הגדול יותר שזה לא צלח. לאחר שראיתי לפני 6 שנים פירסומת של ריכוזית אמרתי אני ינסה ובאמת לאחר חודשיים וחצי התחלנו לראות תוצאות חיוביות. עד היום ביתי כל בוקר לוקחת את הריכוזית ואני מאוד ממליצה על הריכוזית וכל מי שהמלצתי ניסה וראה תוצאות חיוביות.
(שרית, 14.7.16)

שלום רב,
אני אימא לילד בן 9 עם אבחנה של ADHD מגיל מאוד צעיר.
התחלנו לתת לו ריטלין בגיל 6, הילד היה נרגע לכמה שעות שהיה על ריטלין, אך אחרי שפג תוקפה של התרופה הילד היה היפר אקטיבי פי 10. אי אפשר היה להתחיל את הבוקר איתו, פשוט סיוט גם בבוקר וגם בערב, ולא רק זה הילד נהיה אגרסיבי מאוד עם סף תסכול מאוד נמוך, אלים ברמות פשוט טירוף. שמעתי הרבה על ריכוזית אך אף פעם לא חשבתי לתת לו את זה כי לא האמנתי בהשפעה של צמחי מרפא עד שיום אחד אמרתי לעצמי מה יקרה אם אתחיל? מקסימום לא יעזור.
ופתאום קרה נס המשכתי שבועיים עם ריטלין וריכוזית ביחד, הילד היה רגוע כל היום פתאום הוא לא עצבני, מקשיב יושב לאט לאט ובמיוחד שהחל החופש הגדול הפסקתי את הריטלין ואני היום מצטערת על מה שעשיתי לילד שלי כשלא נתתי לו את ריכוזית. הילד שלי נולד מחדש, החיים שלנו מתנהלים אחרת אני כותבת ויש לי דמעות בעיניים ותאמינו לי אני אמיתית לגמרי בכל מה שאני כותבת. אני מודה לחברה שיצרה את הריכוזית וממליצה לכל אימא שיש לה ילד והיא אוהבת אותו תני לו ריכוזית ותזרקי את הריטלין.
בכבוד רב,
אימא מאושרת
(4.7.16)

הבן שלי בן 10. למרות אבחונים שעשינו שבהם לא אובחנה שום בעיה עם הילד, ראינו שיש לו בעיה עם סדר ארגון וזיכרון. החלטתי להתחיל לתת לו ריכוזית. לא שיתפתי אף אחד בהחלטה. לאחר כשלושה שבועות התקשרתי למחנכת לשיחת חולין שבה נאמר לי שיש שינוי עצום בילד, שהוא נוכח בכיתה, שהכתב שלו הפך מסודר יותר ועוד. דמעות של אושר הציפו אותי. תודה.
(עצמאות, 30.5.16)

הילד שלי אובחן כסובל מ-ADHD בצורה חמורה. הריטלין בהחלט עשה את העבודה, רק שהוא היה רזה והפך לגל עצמות. בנוסף, הוא פיתח בעיות רגשיות (רק בזמן השימוש בריטלין). ניסינו הכל. אלפי שקלים הלכנו על כמעט כל המוצרים שמצאנו עם אפס השפעה ואלפי שקלים לפח.
אני לא יודע איך גילינו את ריכוזית, אבל אני זוכר את היום שקנינו. היינו בטוחים שאנחנו חולמים! יושב לבד מכין שיעורים, מרוכז באופן מפתיע, הציקו לו אחיו ולמרבה ההפתעה הוא אומר להם ש"לא יפה להתנהג כך" (ביום רגיל זה היה הופך למלחמת עולם) והמתנה הגדולה ביותר הוא התחיל לאכול טוב! והכל כבר מהיום הראשון. כמובן חיינו השתנו ללא הכר למשך כמה שנים היה לנו שקט מבורך.
כשהבחור גדל הוא לא רוצה לשתות את המשקה יותר. עברו שנתים ומביה״ס כבר נשלחו אזהרות ודרישה לחזור לריטלין (לא סיפרתי להם שהפסקנו, עדיין הוא מרוויח שם מכמה פריבילגיות). תוך שאני מחפש פתרון נוסף, ממש כמו משמיים מצאתי שיש את ריכוזית בכדורים. רצנו לקנות וכבר כמעט שבועיים הוא לוקח והשיפור ניכר! אני כותב לכם רק מתוך הכרת הטוב.כל מילה שכתבתי אין בה שום גוזמא, אמת לאמיתה ולא נשאר לי אלא לומר לכם תודה. ולכל מי שקורא -תנסו! שווה בדיקה.
(יוסף, 5.1.16)

ריכוזית שלום, 
אני שמחה לשתף אתכם בנסיוני. לפני שבועיים התחלתי לתת לביתי בת ה-12 כפית ריכוזית במיץ פטל כל בוקר. תוך זמן קצר ניכר שיפור משמעותי לטובה. כמובן שאני ממליצה על המוצר גם להורים.
אגב, המלצתי לשתי חברות שלי שלהן יש בנים עם הפרעת קשב מאובחנת ובעבר טופלו בריטלין 20 מ"ג. הן רכשו ריכוזית בהמלצתי ומרוצות מאוד מהתוצאות.
אני ממש מרוצה מריכוזית, הבת שלי שיפרה ציונים מתלמידה ממוצעת לתלמידה מצטיינת!
(שלי, 14.12.15)

רכשתי את ריכוזית לבני משנה שעברה עקב המצב הביטחוני (אנחנו תושבי שדרות). גיליתי עליו משהו מדהים איך זה מאזן אותו ועוזר לו פחות עם לחץ ופחדים וגם כיום הוא בכיתה א׳ זה עוזר לו המון. גם חברתי יש לה את אותה בעיה עם בנה נתתי לה את המוצר וגם היא רכשה אותו. פלא פלאים וגם טבעי, שזה הכי חשוב.
ממליצה לכולם באמת עם יד על הלב, רק תכניסו אותו לסל הבריאות כי יש משפחות קשות יום שלא יכולות לרכוש מוצר כזה טוב.
תודה ויום טוב,
(חן, 26.11.15)

קניתי ריכוזית קולג' מכיוון שאני סטודנטית וגם עובדת משרה מלאה ואמא לילד. לקחתי את הריכוזית כמה ימים וראיתי איך אני מסוגלת לשבת 5 שעות על עבודת הגשה מבלי לעשות הפסקות ולחשוב על דברים אחרים. מומלץ!
(חן, 7.11.15)

בתי בת 15 ומשתמשת בריכוזית כבר 5 שנים. יש לה בעיה של קשב וריכוז וזה מאוד עוזר לה בלימודים.
לאחר חודש שהתחלנו עם ריכוזית H, התחלנו לראות תוצאות וגם המורה שמה לב לזה. הריכוזית היא תוסף תזונה טבעי, היא לא גורמת לתופעות לוואי והיא עדיפה מריטלין לילדים עם בעיות קשב לתוספת היפראקטיביות. על הריכוזית נעשה גם מחקר בתל השומר. גם הורים לילדים שיש להם בעיות קשב וריכוז שהמלצתי להם על הריכוזית ראו תוצאות וגם המורים שמו לב לזה!
אני ממליצה בחום רב על הריכוזית.
(שרית, 17.9.15)

עמית אובחן עם ADHD לפני כחצי שנה, כאמא שמאמינה בתזונה נכונה והומאופתיה סירבתי להקשיב לנירולוג שטען שרק ריטלין יוכל לתת לו שקט ולהרגיע את רמת ההיפר.
הגננת כמובן הסכימה ואמרה שעמית מפריע להתנהלות הגן.בהמלצה התחלתי לקרוא וניסיתי על עצמי את הריכוזית (רובנו יודעים שמדובר בגנטיקה ברוב המקרים)
ואכן השתפרתי ביכולת ניהול הזמן בבית ובעבודה.עמית החל לקחת ריכוזית לפני חודשיים. לאחר חודש הגננת אמרה ששמחה שהחלטתי לטפל בו, כמובן שאמרתי תודה ולא פירטתי.בצהרון הסייעת אמרה שנהדר לראות כמה הוא רגוע והן מגלות ילד אחר.אז רגע לפני שאנחנו נותנות תרופות כדאי לנסות! שווה ניסיון בעלות לא גבוהה ביחס לתמורה והנחה להורים שרוכשים קבוע.
אפשר רק לומר תודה. תודה שיש לנו עוד דרך ועוד פתרונות.
(אור, 27.4.15)

תודה שבזכותכם אני מצליחה ללמוד באמת ללא הסח דעת שנים בבית ספר ישבתי בלי להבין מה אני עושה שם. כשהגעתי למכללה המליצו לי עליכם.אני באמת לומדת, אתם מצוינים וכל מילה מיותרת!
(שני, 19.4.15)

אני בת 46 ולפני חודשיים התחלתי עבודה חדשה. התפקיד שלי דורש לעבוד מול לקוחות, לזכור נתונים ולהעביר למחשב. עבודה בתנאי לחץ. חשבתי איך אני עומדת בזה? קשה לי לזכור דברים. הייתי רושמת כל דבר.שמעתי על ריכוזית דרך האינטרנט והחלטתי לנסות. לוקחת כל יום לפי ההוראות. לא ממכר ותקשיבו, לי זה עשה פלאים. אני זוכרת את המטלות בלי לרשום ונשארת בפוקוס. לא מוותרת עליו וממליצה בחום. זו ההצלחה שלי. מרגישה שינוי אדיר עם הזכרון שלי.
דרך אגב, יש לי בן חייל שהוא מ"מ בצבא וגם הוא לוקח כי הוא מאובחן עם בעיות קשב וריכוז. היום עושה את התפקיד בהצלחה רבה וקיבל תעודת מצטיין בזכות ריכוזית.
תודה לכם.
(י׳, 12.3.15)

ריכוזית שיפרה לילד שלי בצורה משמעותית את הריכוז בלימודים. הילד שלי בן 10 ואובחן עם בעיות קשב וריכוז אצל נירולוג ובמבחני טובה הומלץ לתת לו ריטלין 40 מ״ג. אחרי ששמעתי על הריכוזית מחברה טובה אמרתי שננסה קודם לפני שאני אחליט לתת לו ריטלין. אחרי שבועיים וקצת היה שיפור משמעותי בציונים והריכוז שלו השתפר. היינו המומים. לנו זה עזר! ממליצה בחום למי שיש בעיות ריכוז בלימודים.
תודה לכם שיצרתם תרופה מדהימה!
(טלי, 23.6.14)

רציתי לשתף אתכם בחוויה האישית שלי מאז התחלתי להשתמש בריכוזית.
אובחנתי רק לפני חמש שנים, בגיל 35.כל חיי כילדה לא הצלחתי להבין מדוע אינני מסוגלת לשבת בכיתה וללמוד כמו חבריי.חייתי בפחד גדול מפני לימודים להשכלה גבוהה, אך החלום היה חזק מאוד ולא רציתי לוותר.למדתי פה ושם אך לא משהו לטווח ארוך והצלחתי בתחום היי-טק בכלל לא רע.אך החלום שלי היה להיות מורה ולא רציתי לוותר עליו ולכן נרשמתי ללימודים.
בשנה הראשונה, בגיל 35, ניגשתי לאבחון ושם גיליתי על עצמי פרטים רבים שבעזרתם למדתי להכיר את הקשיים שלי. קיבלתי ריטלין מהנירולוגית אך בעלי סרב בתוקף.חיפשתי פתרון זמן רב, פתרון חלופי לכדור שעד היום לא יודעים מה השלכותיו לטווח הארוך.בסופו של דבר, הגעתי לבית המרקחת של קופ"ח מכבי וכל המדף היו מספר אפשרויות.התייעצתי עם הרוקח לאחר שהקופסה של ריכוזית לכדה את עיניי.הוא אמר שהוא גם ממליץ וזה בהחלט יכול לעזור. בחרתי בריכוזית קולג'.
מהרגע שהתחלתי לשתות את ריכוזית, חיי השתנו! מלשכוח כל דבר, מחוסר סדר ובלגן בראש, חוסר ריכוז וחוסר יכולת לסיים דברים, הפכתי לממוקדת ואף הצלחתי לסיים משימות במהירות שיא.עבודות שלקחו לי ימים, לקחו לי מספר שעות בלבד. כל משימה קוצר זמנה לחצי לפחות! פשוט חיים אחרים. פתאום יש לי זמן לעוד דברים, אפילו לישון יותר מוקדם.
כאדם עם קשב וריכוז והיפראקטיביות, גם ההיפראקטיביות ירדה. אני פחות אימפולסיבית, רגועה בתגובותיי וסובלנית יותר. מבחינתי זו הצלחה ענקית! 
אחותי הקטנה החלה לצרוך ריכוזית בעקבותיי ומתארת שינוי זהה.שמחה שבחרתי דווקא בריכוזית באותו יום על המדף משום שהיא ממש שינתה את חיי.
תודה רבה ובהצלחה לכולם.
(גל, 1.6.14)

רציתי לשתף על המוצר ריכוזית שאני מאד ממליצה בני בן השבע לוקח אותו כבר עשרה חודשים וגם אני חששתי בהתחלה מסתבר שזה מוצר נהדר שעובד ובני ממש מבקש אותו בבוקר הוא לא מורגש כלל טעים לו מאד ואני ממש ממליצה בחום.
(תמי, 25.5.14)

פגשתי את המוצר ריכוזית H דרך חיפוש באינטרנט אחר מוצר טבעי שייתן מענה לקשיים של בני בן ה-6 רותם. אצל רותם, ילד מקסים, נבון, רגיש מאד ופעלתן מאוד, גילינו בגיל צעיר מאד קשיים כמו סף תסכול נמוך, בכיינות, רגזנות, וכחנות ואף התקפי זעם מפעם לפעם. הוא מעולם לא אובחן, כי למעשה הקשיים היו בגדר הנורמה ובזכות חוכמתו הוא הצליח למתן את מרבית הקשיים בגן ולהוציא את עיקר הזעם והתסכול בבית. החלטתי לא לחכות להגיעו לביה"ס ולחפש אחר פתרון שירגיע וימתן את ההתנהגויות שתיארתי.
עם הרבה סקפטיות והיעדר המלצות אישיות (הסתמכתי רק על ההמלצות שמצאתי באתרים השונים) רכשתי את המוצר.
היום, כ-10 שבועות אחרי אני יכולה לומר שישנו שיפור משמעותי ביותר בתפקודו החברתי וההתנהגותי – הוא רגוע יותר, נשמע להוראות, סף התסכול שלו עלה באופן משמעותי, הוא נהנה ממשחק עם חברים וכל זה ללא כל רגזנות ובכיינות. בנוסף, התקפי הזעם כמעט ונעלמו כליל וגם כשהם קורים העוצמה והמשך שלהם ירדו פלאים.
יש לציין את העובדה, כי החלטתי לא לשתף את הגננת על השימוש במוצר ורציתי להיווכח כי היא מרגישה בשינוי לבדה ולא שהשינוי יקרה בשיטה של נבואה שמגשימה את עצמה. המתנתי בסבלנות ולא שאלתי דבר בשבועות האחרונים. לפני כשבועיים נקראתי לאסיפת הורים אישית בגן והגננת פתחה במשפט: "אויש, איך הוא התבגר ונרגע השנה. הוא כבר לא אגוצנטרי, משחק ועובד יפה ויש לו הרבה חברים. אני הרבה יותר רגועה לקראת העלייה שלו לכיתה א' בשנה הבאה".
לכן, אני ממליצה בחום לנסות מוצר זה, להמתין בסבלנות ולחכות לתוצאות!
(ענת, 6.1.11)

שלום,
ברצוני לשתף בסיפור האישי של הבן שלי, ד', בן 13 שאובחן כסובל מהפרעות קשב וריכוז לפני מעל שנתיים בעזרת מבחן טובה ו-BRC.
בני סובל מקשיי ריכוז, היפראקטיביות, קושי בלימודים שמקרין על קושי חברתי והדבר הכי קשה לי כאמא הוא לראות שבני מקבל על עצמו את הדין ומתחיל להאמין במה שאומרים עליו ועל הקשיים, כאילו זו גזירה משמיים ואין מה לעשות.
ניסינו ריטלין ואז קונצרטה. לשניהם היתה השפעה מטיבה מסוימת שנמשכת כמה שעות וחולפת. הבעיה הכי גדולה שהתחילו להופיע טיקים, תנועות חוזרות על עצמם.אני חייב לציין שהיייתי אצל כמה פסיכאטרים שלא מצאו שום פתולוגיה נפשית אחרת אצל בני למעט הפרעות קשב וריכוז.אחת הפסיכאטריות טענה שהתנועות החוזרות יכולות להיגרם מהתרופות עצמם וזו תופעת לוואי ידועה.כמובן שהפסקנו את מתן התרופות.
שמענו על ריכוזית ועל זה שהמוצר הזה נבדק בצורה מדעית בבית חולים תל השומר וכן שפורסם מאמר על הפורמולה בעיתון מדעי. שנינו באים מרקע מדעי כימי.קרובים שלנו, אנשי רפואה, קראו את המאמר ואישרו בפנינו שהוא רציני.
התחלנו לתת לבני את הפורמולה בצורה יומית (פעמיים ביום). אנחנו ספקנים מטבענו אבל החלטנו לנסות. בחודש הראשון לא ראינו שום שינוי אבל בחודש השני ראינו שני דברים מאוד ברורים.לבני פסקו לחלוטין הטיקים והתנועות האובססיביות. בנוסף מצבו הריכוזי\התנהגותי השתפר בצורה ברורה.
אנחנו כבר שלושה וחצי חודשים על ריכוזית. אנחנו נותנים לו רטלין פעם ביומיים שלושה בימים שאמורים להיות תובעניים יותר. כמו כן, ריכוזית באופן קבוע. המצב של בני השתפר לאין הכר.
המסקנה שלי היא כזו: לא לוותר. לנסות הכול. הפתרון של התרופות הוא חלקי, לא טוב ועם תופעות לוואי. למרות שהיינו ספקניים מאוד לגבי ריכוזית, היום אנחנו שמחים שניסינו וכרגע זה לא בגדר ניסיון, אלא טיפול מוצלח.
אנחנו אנשים פרטיים ללא שום אג'נדה.
גבי

שלום,
בחופשתנו האחרונה קנינו את ריכוזית בהמלצתם של בית בטבע מגן יבנה. ביתנו משתמשת במוצר מזה חודש ימים והשיפור עצום. נשמח להשתמש במוצר לאורך זמן ובעתיד לעזור לילדים ההולנדים שחיים במחיצתנו פה בהולנד מזה 20 שנה.
בבקשה צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף על המוצר ומקום הפצתו. ביתי מוסרת לכם תודה מעומק ליבה.
שמחה לדעת שבישראל משקיעים כוחות ומוחות למען שיפור איכות חיים של הרבה אנשים מהאוכלוסייה שסובלים מ-ADHD/ADD.
שנה טובה ומבורכת,
ארנה

שלום וברכה,
התחלתי לתת לילדי ריכוזית בהמלצת אחותי שעובדת בבית חולים שיבא בתל השומר,בשל הייתו חסר סבלנות, תזוזתי ולא רגוע.ובאמת, תקופה של כמה חודשים הוא לוקח ריכוזית ויש שיפור אדיר. אני רואה ילד חדש.
בתודה מראש,
פ.ש.

שלום רב,
אני אתי, אם לשישה ילדים, פונה אליכם על מנת להודות לכם וזאת לאחר שימוש מוצלח במוצר ריכוזית.
אני מרגישה כי אודות לתכשיר ריכוזית בני ממצה את כל יכולותיו וכישוריו ומביא לידי ביטוי את כל הפונטציאל הטמון בו. לא למותר לציין כי חרף מצבי הכלכלי הקשה עקב היותי אם לשישה ילדים אשר איננה עובדת ולמרות מחירו של התכשיר, אני דואגת לרכוש אותו בכל דרך.
על כל הנאמר לעיל, ברצוני להודות לכם מקרב לב על סיפוק התכשיר ריכוזית ועל שירות הלקוחות התומך.
בתודה מקרב לב,
אתי

שלום רב,
אני סבתא לנכדה בת שמונה הרגשנו שיש לה בעיות קשב וריכוז קלות.הוריה החליטו לחפש מוצר טבעי ודרך חברים הגענו לריכוזית. נתנו לה ריכוזית רגילהבמשך חודש וחשנו שינוי קל. בעקבות זה, התקשרתי לחברתכם להודות ולהתייעץ.
מודה לכם מראש על המוצר הנפלא,
(א.נ. 02.05.10)

בני בן 14 לומד במסגרת ישיבתית בירושלים.
למי שלא מכיר, המעבר מתלמוד תורה לישיבה קשה במיוחד, יום הלימודים מתחיל ב-7:15 בבוקר ומסתיים בשעה 21:00.
מאז שהיה בן 10 בני סובל מבעיות קשב וריכוז.עם הגיל והלחץ הלימודי, התופעה הלכה והתגברה. הרבנים התלוננו על בעיות ושקלנו לטפל בו באמצעות ריטלין, אבלרוקחת המליצה לנו לנסות את ריכוזית H.
הבן התחיל את הטיפול לפני כשלושה חודשים והרבנים שלו בישיבה מציינים לשבח את השינוי אצלו, כנראה שבהשפעת ריכוזית.
מאז אני ממליץ לחברים שלנו ששוקלים לטפל בילדיהם באמצעות ריטלין, לנסות קודם ריכוזית.
(ש.ש. מירושלים)

שלום רב,
ביתי אוסנת (בת 17) משתמשת במוצר שלכם ריכוזית, ורציתי להביע את שביעות רצוני מן המוצר.ביתי נמצאת בתקופת מבחני הבגרות והיא מדווחת על שיפור גדול מאוד ביכולת הלמידה וההכנה למבחנים, ואין ספק כי המוצר מסייע לה מאוד. על כן רציתי להביע את הערכתי הרבה לכם.
בתודה,
(ליאורה, 08.03.10)

לאנשים המדהימים מאחורי ריכוזית,
בני בן ה-7 לוקח ריכוזית היפר למעלה מ-3 שבועות וההשפעה כבר ניכרת. המורה התקשרה אליי אתמול ובישרה לי על שינוי לטובה.
מבחינה לימודית, בני יושב יותר זמן, הציונים רק עולים והשינוי ניכר גם בבית.מבחינת הטעם, אולי יש מקום קצת לשפר או לגוון, אבל הילד פשוט מרגיש בהבדל ולוקח כמו גדול.
תודה רבה רבה על הפתרון הטבעי שאתם מעניקים ושאתם חושבים על ילדינו,
אילנית מיהוד
קופון הנחה - ריכוזית
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד