חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

טיפול בהפרעת קשב


יש דרכים יצירתיות להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז: יוגה, אימון מוחי, ריפוי בעיסוק ואפילו אסטרטגיית הכפלת הגוף. 
כל מה שכדאי לדעת על שיטות הטיפול האלטרנטיביות להפרעות קשב וריכוז.
* יוגה יכולה להרגיע ולשפר את המיקוד לאורך זמן
* שיטת הכפלת הגוף מאפשרת תמיכה והכוונה
* ריכוזית היא פורמולת צמחים שנבחנה על ילדים עם הפרעת קשב וריכוז ונמצא שהיא משפרת את התוצאות של מבחן TOVA

לא פעם, הורים לילדים שסובלים מהפרעת קשב וריכוז, וגם מבוגרים שסובלים מהתופעה, מעדיפים לחפש תחליף לריטלין שיעזור להם להתנהל טוב יותר בלי הצורך בטיפול תרופתי.
אז אם עברתם אבחון קשב וריכוז, למשל בעזרת מבחן TOVA, ואתם כבר יודעים שאתם או ילדיכם סובלים מהתופעה, כדאי שתכירו את התחליפים הטבעיים לריטלין.
יוגה לאיזון
יוגה יכולה לעזור מאוד לילדים ומבוגרים עם ADHD, ואלה שגילו את יתרונות היוגה מדווחים על מיקוד טוב יותר, ניהול אפקטיבי יותר של האנרגיה ושיפור היכולת לשלוט בדחפים.
יוגה יכולה להפחית תסמינים של חוסר תשומת לב ולעזור להקטין את רמות המתח הנפשי, שרק מחריף את הסימפטומים של הפרעות קשב וריכוז. השליטה בנשימה הנלמדת ביוגה יכולה להשפיע על יכולות השליטה במוח ובתפקוד הקוגניטיבי, ותורמת לתחושת רווחה ורוגע.
שיטת הכפלת הגוף
שיטת הכפלת הגוף היא אסטרטגיה שמבוססת על ליווי צמוד של אדם שמשמש ככפיל. הכפיל מבצע את המשימות המסתכלות ביותר יחד עם האדם שסובל מהפרעת הקשב והריכוז ובכך מקל עליו. תפקידו של הכפיל היא לעזור לקרקע את האדם עם ההפרעה ולמקד אותו במשימה וברגע הנוכחי, ובכך למנוע אובדן של תשומת לב. 
לאמן את המוח
אימון מוחי הוא אסטרטגיה נוספת שיכולה לשמש כטיפול בהפרעות קשב וריכוז
יש פלטפורמות דיגיטליות לאימון מוחי שיכולות לעזור לשפר את הזיכרון והריכוז בעזרת משחקי וידאו, אשר משמשים גם כאימוני נוירופידבק שמטרתם לנטר את גלי המוח ולעזור למשתמשים להתמקד בשיפור של מיומנויות ספציפיות. המשימות שניתנות בפלטפורמות יכולות לעזור לחדד את כישורי הזיכרון והקשב, וגם מאפשרות מעקב שעוזר להבין אם אכן חל שיפור בביצועים.
ריפוי בעיסוק
ריפוי בעיסוק היא שיטת טיפול שיכולה גם היא לעזור להפרעות קשב וריכוז על ידי ביסוס של הרגלי ארגון טובים יותר, שיפור הקואורדינציה, לימוד של שליטה ברמות האנרגיה, עיבוד חושי, התמודדות עם שינויים, שיפור הכישורים הגופניים, תכנון משימות ועוד.
אפשר לשלב כל אחת מהשיטות הללו עם פורמולות צמחים שמעודדות בניית אבני בניין חיוניות במוח וכך יכולות לעזור לשפר את התפקוד הקוגניטיבי והמיקוד. 
ריכוזית מורכבת מפורמולה שמבוססת על צמחים ונבדקה על ילדים עם הפרעת קשב וריכוז במחקר קליני שנערך בבית החולים תל השומר. במחקר נמצא שילדים שקיבלו ריכוזית שיפרו את תוצאות מבחן TOVA שלהם.
קופון הנחה - ריכוזית
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד